ViešbutisViešbutis „Simpatija“ įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje, pėsčiųjų alėjoje, šalia Druskonio ežero.

Esame jaukus, nostalgiškais prisiminimais dvelkiantis prieglobstis nuo įtampos ir kasdienybės vėjų tiems, kuriems didžiausia prabanga – ramybė, privatumas ir komfortas. Netrikdomas poilsis nedideliame, modernia romantika ir nostalgiška estetika alsuojančiame viešbutyje su patogiais bei stilingais, išskirtinio interjero kambariais, lauko terasa ir visais metų laikais akį džiuginančiu kraštovaizdžiu, leis pamiršti spartų gyvenimo tempą bei mėgautis visais Druskininkų kurorto teikiamais privalumais.
 
Romantiškam poilsiui, dvasinių ir fizinių jėgų sustiprinimui ar prasmingam savaitgaliui su šeima pasirinkę viešbutį „Simpatija“ išsivešite tik pačius šilčiausius prisiminimus.

Poilsis Druskininkuose


Netrikdomas poilsis Druskininkuose įsikūrusiame viešbutyje „Simpatija“ – tai unikali ramybės, privatumo bei komforto harmonija. Pailsėkite nuo kasdienės įtampos, streso ar rutinos apsilankę jaukiame, malonių prisiminimų prieglobstyje – išskirtinio interjero kambariuose. Pamirškite rūpesčius bei nuovargį ! Leiskite sau pasimėgauti visais kurorto teikiamais privalumais!
 
Romantiškas poilsis dviese, dvasinių bei fizinių jėgų sustiprinimas, o gal išskirtinis šeimos savaitgalis? Visa tai galite patirti, pasisvečiavę  pačioje Druskininkų miesto širdyje esančiame viešbutyje „Simpatija“. Tikime, kad kartą apsilankę Druskininkuose, su savimi išsivešite tik pačius maloniausius prisiminimus, nuostabiai praleistą laiką.
 

Pamirškite bet kokius rūpesčiusNet ir vienintelė nakvynė Druskininkuose gali išaugti į romantišką simpatiją miestui. Nepakartojamo gamtos peizažo apsuptyje Jus pasitiks paslaugus viešbučio personalas. Viešbučio „Simpatija“ registratūra dirba visą parą, todėl atvykę bet kuriuo paros metu galėsite be vargo pradėti savo viešnagę Druskininkuose.
 
Įsikūrę jaukiame kambaryje, alkį galėsite numalšinti aukštos klasės prancūziško stiliaus restorane „Ville de Sel“. Čia profesionalūs virtuvės šefai pasirūpins ne tik Jūsų pusryčiais, bet taip pat patieks Jums sočius pietus, gardžias vakarienes ar užkandžius. 
 
Siekiame, kad mūsų viešbučio svečių poilsis Druskininkuose, būtų nepamirštamas bei netrikdomas.  Garantuojame poilsį  be rūpesčių !
 

Atsipalaiduokite ir atgaukite jėgas ramybės oazėjeViešbutis „Simpatija“ primins Jums visas geriausias tikro kurorto atostogų tradicijas: ypatingą laiką sau, savo pomėgiams, lėtus pasivaikščiojimus Nemuno pakrante bei jaukias popiečio akimirkas.
 
Ramus poilsis Druskininkuose jus apgaubs viešbučio „Simpatija“ funkcionaliuose, jaukiuose dviviečiuose, ar šeimyniniuose  kambariuose, kuriuose rasite viską, kas būtina  mėgautis viešnage pas mus.

 
Norėtumėte, kad Jūsų poilsis Druskininkuose būtų dar ypatingesnis? Dviejų mūsų liukso kambarių langai nukreipti į išskirtinį panoraminį vaizdą. Jie turi didesnę terasą, oro kondicionierius tobulai gaivai kambaryje užtikrinti, sūkurines vonias, indus Jūsų  popiečio arbatai, lygintuvą su lyginimo lenta.
 
„Simpatija“ – daugiau nei viešbutis – tai jauki, Jūsų ramybės oazė, netrikdomas poilsis Druskininkuose, nuostabus laikas, tik geriausios emocijos.
 
 

Atstumai nuo mūsų viešbučio iki arčiausiai esančių, lankomiausių vietų Druskininkuose:


Vos 1 min. pasivaikčiojimas nuves Jus į pačiame miesto centre įsikūrusį Druskininkų miesto muziejų. Čia galėsite pažinti gilią kurorto istoriją..
4 min. iki M.K. Čiurlionio memorialinio muziejaus, įrengto buvusiuose kompozitaoriaus, dailininko, literato tėvų namuose. Druskininkuose Mikalojus Konstantinas Čiurlionis nupiešė daug savo paveikslų, parašė muzikos kūrinių. Druskininkus  laiškuose jis minėjo su meile, iki pat gyvenimo pabaigos nepamišo tėvų namų.
5 min. iki muzikinio fontano, stebinančio muzikos, šviesos bei šokio harmonija Druskininkuose.
7  min. iki Druskininkų vandens parko, iki Druskininkų gydyklos, iki K. Dineikos sveikatingumo parko ir "Lynų kelio" (keltuvai).
5 min. kelionė automobiliu truks iki Snow arenos.

 
 Nes viešbutis "Simpatija" - tai nepamirštamas poilsis Druskininkuose - tai Tavo atostogų stilius. Čia kiekvienas gerai praleis laiką tiek poilsiaudamas, tiek atostogaudamas.