Karantino metu viešbutis "Simpatija" taiko papildomas saugumo ir higienos taisykles:

1. Registratūros darbas:
Ir toliau esame prieinami Jums 24h per parą telefonu. Visais iškilusiais klausimais ir pageidavimais nedvejodami kreipkitės. Siekdami riboti personalo kontaktus su svečiais - įsiregistravimas bus vykdomas bekontakčiu būdu, nebent pageidausite kitaip. Prieš Jūsų atvykimą – registratūra Jus detaliai informuos, kaip įeiti į viešbutį ir pasiimti savo kambario raktą.

2. Kambarių tvarkymas:
Visi kambariai tvarkomi atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos praktiką. Papildomai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, iš kambarių pašalinti sunkiau dezinfekuojami daiktai. Patalynė ir rankšluosčiai skalbiami itin aukštoje temperatūroje. Kambariai ir bendrosios viešbučio patalpos dažnai vėdinamos. Kambariai bus tvarkomi tik Jums nesant juose ir dėl papildomų higienos procedūrų gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Jei pageidaujate, kad Jūsų kambarys nebūtų tvarkomas Jūsų viešnagės metu, informuokite mus pakabindami “netrukdyti” karulį ant savo kambario durų (iš išorinės pusės)

3. Higienos reikalavimai:
Prašome laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Dėvėkite kaukes visose viešbučio bendrose erdvėse, laikykitės atstumų nuo kitų žmonių. Į liftą galima lipti tik vieno šeimos ūkio nariams. Viešbučio bendrose erdvėse rasite dezinfekcinį skystį, vienkartines pirštines prie įėjimo į pusryčių salę - prašome nuolat dezinfekuoti rankas ir dėvėti pirštines pusryčių salėje.

4. Jei jaučiate peršalimo simptomus:
jei jums ar jūsų šeimos nariams skauda galvą, karščiuojate, kosite ir pan. - primygtinai prašome nevykti į viešbutį, perkelti ar atšaukti rezervaciją. Visiems svečiams, pateikusiems Covid ligos ar būtinos saviizoliacijos įrodymus, rezervacijas atšauksime nemokamai. Taip pat nemokamai atšaukti rezervacijas galėsite visais atvejais, jei LR Vyriausybės nutarimu bus sugriežtintos karantino sąlygos, įvedant judėjimo ribojimus tarp Jūsų gyvenamosios vietos ir mūsų viešbučio.

5. Pusryčiai: sugriežtinto karantino metu pusryčiauti galima tik kambariuose. Pusryčių salėje bus patiektas pusryčių bufetas – šalti užkandžiai (porcijuoti), karštieji patiekalai, gėrimai. Į sale prašome eiti po vieną ir išsirinkti norimus patiekalus.

6. Kitos paslaugos: vaikų žaidimų kambarys karantino metu neveikia, konferencijų paslaugų laikinai neteikiame. Primename, kad veikiančios miesto kavinės teikia tik maistą išsinešti. Druskininkų vandens parkas, miesto gydyklos yra uždarytos. Kviečiame išbandyti atnaujintus miesto dviračių takus, pasivaikščiojimus miškuose, palei ežerus ar upes. Aplankykite atnaujintus Dineikos sveikatingumo parką, ratnyčėlės upelio pakrantę. Kviečiame išbandyti orientacinius žaidimus mieste (su mobiliosiomis programėlėmis). Daugiau informacijos registratūroje.