SVARBU: Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. įsiregistravimo į viešbutį metu svečiai turi pateikti Galimybių Pasą, ES covid sertifikatą arba (ne ES rezidentams) kitus vakcinaciją patvirtinančius dokumentus.

1. Registratūros darbas:
Ir toliau esame prieinami Jums 24h per parą telefonu. Visais iškilusiais klausimais ir pageidavimais nedvejodami kreipkitės. Siekdami riboti personalo kontaktus su svečiais - registratūros darbo laikas sutrumpintas. 

2. Kambarių tvarkymas:
Visi kambariai tvarkomi atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos praktiką. Papildomai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, iš kambarių pašalinti sunkiau dezinfekuojami daiktai. Patalynė ir rankšluosčiai skalbiami itin aukštoje temperatūroje. Kambariai ir bendrosios viešbučio patalpos dažnai vėdinamos. Kambariai bus tvarkomi tik Jums nesant juose ir dėl papildomų higienos procedūrų gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Jei pageidaujate, kad Jūsų kambarys nebūtų tvarkomas Jūsų viešnagės metu, informuokite mus pakabindami “netrukdyti” karulį ant savo kambario durų (iš išorinės pusės)

3. Higienos reikalavimai:
Prašome laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Rekomenduojame dėvėti kaukes visose viešbučio bendrose erdvėse, laikykitės atstumų nuo kitų žmonių. Viešbučio bendrose erdvėse rasite dezinfekcinį skystį.

4. Jei jaučiate peršalimo simptomus:
jei jums ar jūsų šeimos nariams skauda galvą, karščiuojate, kosite ir pan. - primygtinai prašome nevykti į viešbutį, perkelti ar atšaukti rezervaciją. Visiems svečiams, pateikusiems Covid ligos ar būtinos saviizoliacijos įrodymus, rezervacijas atšauksime nemokamai. Taip pat nemokamai atšaukti rezervacijas galėsite visais atvejais, jei LR Vyriausybės nutarimu bus sugriežtintos karantino sąlygos, įvedant judėjimo ribojimus tarp Jūsų gyvenamosios vietos ir mūsų viešbučio.

5. Pusryčiai: Nuo 2021m. rugsėjo 13d. pusryčiai organizuojami savitarnos principu (bufetas).

6. Kitos paslaugos: šiuo metu miesto teikiamos paslaugos nėra apribotos (galimybė jomis naudotis tik su Galimybių pasu ar jam prilygstančiais dokumentais).